POŠTOVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ

DLOUHÁ FIALOVÁ TYLOVÁ SUKNĚ / ŠATY

DLOUHÁ FIALOVÁ TYLOVÁ SUKNĚ / ŠATY

DLOUHÁ FIALOVÁ TYLOVÁ SUKNĚ / ŠATY


  • 1 510,- Kč

Dostupné možnosti

POŠTOVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ

Cena šatů / sukně se pohybuje od 990 Kč do 1960 Kč v závislosti na zvolené délce, barvě a typu modelu. Výchozí cena odpovídá délce sukně na fotografii (65 cm)

Sukně vzniká v rukodělné dílně, kde se výrobku věnujeme s vysokou pečlivostí od konstrukce střihu, nastřihnutí, ušití až finální zabalení. Každý výrobek je originál, neboť byl zhotoven přímo na míry zákaznice.

ČESKÝ VÝROBEK

Modely zhotovujeme na zadané míry zákazníka obratem po přijetí objednávky. Vyrobíme a expedujeme zpravidla do 2 - 4 pracovních dnů.

 

Barva: střední odstín fialové (může se lehce lišit od fotografie, ale jedná se o moc pěknou fialkovou barvu "borůvky s mlékem")

Materiál: jemný průhledný tyl, elastický lesklý úplet (materiál drží svůj tvar, nevytahuje se, není třeba žehlit, nepřiléhá na silonky, neelektrizuje, pevný kvalitní materiál s příměsí elastického vlákna Lycra, snadná údržba - návod přikládáme k výrobku)

PROVEDENÍ:

A) šaty - mají 22 - 26 cm vysoký živůtek - vhodné např. na focení a příležitostné nošení, neboť živůtek může klouzat dolů

B) šaty s ramínky - zavazují se za krkem, živůtek tak neklouže dolů

C) dlouhá sukně - DOPORUČUJEME - má 5 cm široký pas, vhodná na běžné nošení, dětské hry, umožňuje více variant nošení (k tílku, k body s krátkým / dlouhým rukávem apod.), je cenově výhodnější

Květinka na šatech (ve vlasech) není součástí modelu, byla použita pouze jako rekvizita na focení.

Foto ramínek na zavazování:


Všechny elastické švy na sukni jsou dvakrát sešité pro zajištění pevnosti a odolnosti.

široký elastický pas (živůtek) z lesklého úpletu (přibližně 25 cm)

spodní sukně délka 65 cm

horní dvě vrstvy tvoří nařasený jemný tyl, dolní okraje tylu jsou lemovány, délka tylu 65 cm

Velikost: zhotovíme na míru

Tento produkt je naším výrobkem. Je nositelem registrované obchodní značky Debonaire a ochranné známky Lužických hor a Máchova kraje.

POŠTOVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 2.000 KČ